Keresés
 
  A program | A fesztiválról | Archívum | Sajtószoba | Linkek  
 

THEALTER - 2011 /

 

Program

Részletes

nyomtatható verzió

Thealter: 2011.07.19 - 2011.07.24.

19. Kedd

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

PanoDráma (Budapest) : Szóról szóra - az első verbatim színházi előadás Magyarországon

Régi Zsinagóga

19:00 - 20:30

Aradi Kamaraszínház (Románia) - MASZK Egyesület (Szeged) : Heiner Müller: Kvartett

Régi Zsinagóga

23:00 - 00:05

20. Szerda

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Test-hang tréning : Zygmunt Molik metódusa alapján

Millenniumi Kávéház

10:00 - 13:00

Horváth Mihály Gimnázium (Szentes) : Vissza a természetbe

Széchenyi tér

17:00 - 17:30

Fesztiválmegnyitó : THEALTER U21

Régi Zsinagóga

17:30 - 18:00

Pintér Béla és Társulata (Budapest) : A soha vissza nem térő

Régi Zsinagóga

18:00 - 19:25

Montažstroj & Zágrábi Ifjúsági Színház (Horvátország) : Vatrotehna 2.0

Kisszínház

20:00 - 21:50

Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola – KIMI (Budapest) : TestOdüsszeia

Vasvári SZKI

22:00 - 22:50

Moncsicsi Tanulmányi Kör (Budapest) : Michael Ende: Az anya arca sötét, mint a láp

Pinceszínház

22:00 - 22:30

Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem Akadémiai Műhelye (Románia) : Nóra Reloaded

Régi Zsinagóga

23:00 - 00:30

21. Csütörtök

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Test-hang tréning : Zygmunt Molik metódusa alapján

Millenniumi Kávéház

10:00 - 13:00

Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola – KIMI (Budapest) : TestOdüsszeia

Vasvári SZKI

15:00 - 15:50

Aradi Kamaraszínház (Románia) : Különjárat - Dalok, szavak, találkozások

Csillag Börtön

16:00 - 17:00

Horváth Mihály Gimnázium (Szentes) : Vissza a természetbe

Széchenyi tér

17:00 - 17:30

Kosztolányi Dezső Színház (Szerbia) : Éljen a szerelem!

Régi Zsinagóga

19:00 - 20:30

Lábjegyzet Színház (Szeged) : Az élők vágyai

Pinceszínház

21:00 - 22:10

Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola – KIMI (Budapest) : TestOdüsszeia

Vasvári SZKI

23:00 - 23:50

FÜGE / MŰHELY Alapítvány produkció : Forget it! / Felejtsd el!

Régi Zsinagóga

23:59 - 00:40

22. Péntek

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Test-hang tréning : Zygmunt Molik metódusa alapján

Millenniumi Kávéház

10:00 - 13:00

Trefeli József-Varga Gábor (Svájc) : Workshop

Millenniumi Kávéház

14:00 - 15:00

Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola – KIMI (Budapest) : TestOdüsszeia

Vasvári SZKI

15:00 - 15:50

Horváth Mihály Gimnázium (Szentes) : Vissza a természetbe

Széchenyi tér

17:00 - 17:30

József Trefeli Társulat (Svájc) : JINX 103

Klauzál tér

19:00 - 19:20

GoBe Társulat (Budapest) : VaDULva – generációs táncerotika

Régi Zsinagóga

20:00 - 21:00

Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola – KIMI (Budapest) : TestOdüsszeia

Vasvári SZKI

21:00 - 21:50

Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola – KIMI (Budapest) : TestOdüsszeia

Vasvári SZKI

23:00 - 23:50

Szegedi Focus Műhely : Good Bye, Sweet Naivety!

Régi Zsinagóga

23:59 - 01:00

23. Szombat

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Test-hang tréning : Zygmunt Molik metódusa alapján

Millenniumi Kávéház

10:00 - 13:00

Trefeli József-Varga Gábor (Svájc) : Workshop

Millenniumi Kávéház

14:00 - 15:00

Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola – KIMI (Budapest) : TestOdüsszeia

Vasvári SZKI

15:00 - 15:50

Temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház (Románia) : Gianina Cărbunariu: Mady-baby

Régi Zsinagóga

17:00 - 18:20

Horváth Mihály Gimnázium (Szentes) : Vissza a természetbe

Széchenyi tér

17:00 - 17:30

Metanoia Artopédia (Szeged) : Tizenhárom hónap (házi őrizetben)

Artopéd Műterem

18:00 - 19:10

Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola – KIMI (Budapest) : TestOdüsszeia

Vasvári SZKI

19:00 - 19:50

József Trefeli Társulat (Svájc) : JINX 103

Klauzál tér

19:00 - 19:20

Bitef Teatar (Szerbia) & Grad Teatar (Montenegro) : Othello

Régi Zsinagóga

20:00 - 21:00

Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola – KIMI (Budapest) : TestOdüsszeia

Vasvári SZKI

22:00 - 22:50

Neptun Brigád-Manna Produkció (Budapest) : A magyar Belmondó

Régi Zsinagóga

23:59 - 01:00

24. Vasárnap

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház (Románia) : Gianina Cărbunariu: Mady-baby

Régi Zsinagóga

17:00 - 18:20

Horváth Mihály Gimnázium (Szentes) : Vissza a természetbe

Széchenyi tér

18:00 - 18:30

Aradi Kamaraszínház (Románia) – Andaxínház (Budapest) : Rejtőzködők – Utolsó tangó Párizsban

Régi Zsinagóga

19:00 - 19:40

Temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház (Románia) : Gianina Cărbunariu: Mady-baby

Régi Zsinagóga

20:00 - 21:20

Metanoia Artopédia (Szeged) : Tizenhárom hónap (házi őrizetben)

Artopéd Műterem

20:00 - 21:10

Urbán András Társulata (Szerbia) : Béres Márta One Girl Show

Régi Zsinagóga

22:00 - 23:30

DJ Zöld : Eklektikus audiovizuális táncest

Középfölde (Újszegedi Liget)

23:30 - 05:30

  Az oldal tetejére
 

2023 THEALTER

Impresszum    Oldaltérkép    Adatvédelmi elveink   Bejelentkezés   Regisztráció