Keresés
 
  A program | A fesztiválról | Archívum | Sajtószoba | Linkek  
 

THEALTER - 2012 /

 

Program

Részletes

nyomtatható verzió

Thealter: 2012.07.23 - 2012.07.29.

23. Hétfő

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Rituálé I. : Föld, Víz, Tűz, Levegő között

Millenniumi Kávéház

10:00 - 13:00

Fesztiválmegnyitó : „Ezernyi bársonyfüggöny” – Pacsika Lia-varratok, és Kultúrtréger – kiállít a Symposion válogatott

Régi Zsinagóga, kert

17:00 - 17:30

Kosztolányi Dezső Színház (Szabadka)-MASZK Egyesület (Szeged) : Pass-port Segedin/Szeged

Régi Zsinagóga

18:00 - 19:00

Ágens Társulat (Budapest) : nőInTime

Vármúzeum, Stefánia sétány

20:00 - 21:00

Titkos Társulat (Budapest) : Kárpáti Péter: A Pitbull cselekedetei

Rongy Kocsma

22:00 - 23:55

24. Kedd

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Rituálé I. : Föld, Víz, Tűz, Levegő között

Millenniumi Kávéház

10:00 - 13:00

Kritikus szekció : szakmai beszélgetések minden délután

Kass Galéria

14:00 - 16:00

THEALTER Baráth : Baráth Ferenc kiállítás - megnyitó

Kass Galéria

16:00 - 16:30

Metanoia Artopédia (Szeged) : Köszönöm, jól! – van benne valami nyugtalanító

Artopéd Műterem

16:30 - 18:00

Duda Éva Társulat (Budapest) : Stop ’n’ Go

Régi Zsinagóga

18:00 - 18:50

Pintér Béla és Társulata (Budapest) : Tündöklő Középszer

Kisszínház

19:30 - 21:00

Andaxínház (Budapest) : Beavatkozások

Régi Zsinagóga, kert

21:45 - 22:00

Kosztolányi Dezső Színház (Szabadka)-MASZK Egyesület (Szeged) : Pass-port Subotica/Szabadka

Régi Zsinagóga

22:00 - 23:00

Kosztolányi Dezső Színház (Szabadka)-MASZK Egyesület (Szeged) : Pass-port Subotica/Szabadka

Régi Zsinagóga

23:59 - 01:00

25. Szerda

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Rituálé I. : Föld, Víz, Tűz, Levegő között

Millenniumi Kávéház

10:00 - 13:00

Kritikus szekció : szakmai beszélgetések minden délután

Kass Galéria

14:00 - 16:00

Add ide a drámád! : a JAK kortárs drámasorozata

Kass Galéria

16:00 - 17:00

Metanoia Artopédia (Szeged) : Köszönöm, jól! – van benne valami nyugtalanító

Artopéd Műterem

16:30 - 18:00

Horváth Mihály Gimnázium (Szentes) : Határvadász

Klauzál tér

17:00 - 17:30

Παραstudio (Szeged) : Nemezis - Fabula recta

Millenniumi Kávéház

17:30 - 18:00

Pintér Béla és Társulata (Budapest) : Kaisers TV, Ungarn

Kisszínház

18:30 - 20:15

Andaxínház (Budapest) : Beavatkozások

Régi Zsinagóga, kert

20:45 - 21:00

Ivo Dimcsev (Bulgária) : I-On

Régi Zsinagóga

21:00 - 22:00

Lengyel Katalin – Somló Dávid – Vass Imre (Budapest) : Szabadságra fel!

Szabadság Úszóház

22:30 - 23:30

26. Csütörtök

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Kritikus szekció : szakmai beszélgetések minden délután

Kass Galéria

14:00 - 16:00

Open Stage (Románia) : Székelylend

Csillag Börtön

16:00 - 17:15

A kopott dáma csókja : Symposion lapbemutató

Kass Galéria

16:00 - 17:00

Metanoia Artopédia (Szeged) : Köszönöm, jól! – van benne valami nyugtalanító

Artopéd Műterem

16:30 - 18:00

Horváth Mihály Gimnázium (Szentes) : Határvadász

Klauzál tér

17:00 - 17:30

Andaxínház (Budapest) : Beavatkozások

Régi Zsinagóga, kert

18:15 - 18:30

Réti Anna (Budapest) : Vis-a-vis

Régi Zsinagóga

18:30 - 19:20

Via Negativa (Szlovénia) : Szégyen

Kisszínház

20:00 - 21:30

k2 Színház (Kaposvár) : azt a csöndet nem tudjuk eljátszani

AudMax, SZTE BTK

22:00 - 23:00

Lengyel Katalin – Somló Dávid – Vass Imre (Budapest) : Szabadságra fel!

Szabadság Úszóház

22:30 - 23:30

27. Péntek

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Kritikus szekció : szakmai beszélgetések minden délután

Kass Galéria

14:00 - 16:00

Horváth Mihály Gimnázium (Szentes) : Határvadász

Széchenyi tér

17:00 - 17:30

TÁP Színház - Katona József Színház (Budapest) : Vlagyimir és Oleg Presznyakov: Черенадраг (Cserenadrág)

Kisszínház

18:00 - 20:00

Utcaszínházi Alkotóközösség (Budapest) : Szellemjárás

101 éves ház (Petőfi sgt.)

20:00 - 21:00

k2 Színház (Kaposvár) : azt a csöndet nem tudjuk eljátszani

AudMax, SZTE BTK

22:00 - 23:00

Andaxínház (Budapest) : Beavatkozások

Régi Zsinagóga, kert

22:45 - 23:00

Aradi Kamaraszínház (Románia) : Rodrigo Garcia: Ronald, a McDonald's bohóc

Régi Zsinagóga

23:00 - 00:10

Metanoia Artopédia (Szeged) : Orthopaid rövű

Grand Café

23:59 - 01:00

28. Szombat

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Kritikus szekció : szakmai beszélgetések minden délután

Kass Galéria

14:00 - 16:00

Horváth Mihály Gimnázium (Szentes) : Határvadász

Széchenyi tér

17:00 - 17:30

Hodworks (Budapest) : Basse danse

Kisszínház

18:00 - 19:00

Utcaszínházi Alkotóközösség (Budapest) : Szellemjárás

101 éves ház (Petőfi sgt.)

19:30 - 20:30

Andaxínház (Budapest) : Beavatkozások

Régi Zsinagóga, kert

20:45 - 21:00

Tanya Kabarova (Oroszország/Olaszország) és Yael Karavan (Izrael/Anglia) : Alvajárók és a hét főbűn

Régi Zsinagóga

21:00 - 22:00

TrióM (Budapest) : koncert

Rongy Kocsma

22:30 - 23:59

29. Vasárnap

Helyszín

Időpont

Jegyvásárlás

Kritikus szekció : szakmai beszélgetések minden délután

Kass Galéria

14:00 - 16:00

Transzparens Csoport (VMG, Budapest) : Jövőképtelen

Kisszínház

17:00 - 18:00

Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem Akadémiai Műhelye (Románia) : Matei Vişniec: Kenyérrel a zsebben

Kisszínház

19:00 - 20:00

Fesztiválzáró : Búcsú és köszönjük:)

Régi Zsinagóga, kert

20:30 - 20:45

Andaxínház (Budapest) : össz-Beavatkozás

Régi Zsinagóga, kert

20:45 - 21:00

Bitef Teatar (Szerbia) & Grad Teatar (Montenegro) : Isteni színjáték

Régi Zsinagóga

21:00 - 22:15

  Az oldal tetejére
 

2024 THEALTER

Impresszum    Oldaltérkép    Adatvédelmi elveink   Bejelentkezés   Regisztráció